• Detail firmy

Miroslav Mašek

Základní popis

Provádíme revize, montáže, údržby a opravy vyhrazených elektrických zařízení a domovních i bytových instalací. Vyměňujeme HDV.

Adresa

Molákova 580/26
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48049824
DIČ:  CZ7109100449

Výrobky, činnosti

Revize, montáže, údržby a opravy

- vyhrazených elektrických zařízení a domovních i bytových instalací. Vyměňujeme HDV

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 444 127
E-mail: elektromasek@seznam.cz
WWW: www.aquael.blog.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Mašek - Majitel

Další firmy v oboru

Václav Dvořák - Elektroinstalace

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti elektroinstalace. Nabízíme realizace anténních rozvodů, rekonstrukce a montáže elektrických rozvodů, opravy a montáže hromosvodů, dodávku bezdrátových a kabelových zabezpečovacích systémů, úsporné LED pásky, protipožární ucpávky, rozvody počítačových kabelů či vyhotovení revizní zprávy.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

Antonín Buchar

Zajišťujeme dodávku, opravu a montáže průmyslového chlazení, chladící techniky a tepelných čerpadel. Provádíme servis klimatizačních jednotek. Naleznete nás v Praze.