• Detail firmy

Ing. Josef Vejvoda

Základní popis

Nabídka paletových regálů, ocelových konstrukcí a skladovací techniky. Servis, revize a školení obsluh zdvihacích zařízení.

Adresa

Dunická 3145/8
141 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10171801
DIČ:  CZ5711020370

Výrobky, činnosti

Výroba skladovací techniky

policové regály paletové regály paletové konzolové (Průjezdové, Drive-In) regály Stromečkové-trnové regály speciální regálové systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 543 241
Fax: +420 318 543 240
E-mail: info@corex.cz
WWW: www.corex.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Vejvoda - Majitel

Další firmy v oboru

VIN Design s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej nábytku do restaurací, kaváren, jídelen, hotelů, kanceláří, konfečních místností, čekáren nebo i do domácností. Nabízíme široký sortiment kvalitního nábytku od prověřených výrobců.

Václav Zavřel

Provozujeme kovářství v Praze 6 - Lysolajích. Dle vlastních návrhů vyrábíme interiérové kované doplňky, kovaný nábytek, zahradní kované doplňky, ale i kované vybavení do restaurací a obchodů. V naší nabídce naleznete rovněž kované šperky, vitráže a broušené sklo. Ukázky naší práce jsou k dispozici na internetových stránkách firmy.

TRUHLÁŘSTVÍ Čergeť

Vyrábíme kvalitní nábytek - kuchyňské linky, bytový nábytek, kancelářský a zahradní nábytek, vybavení prodejen a salónů. Zabýváme se rovněž výrobou schodišť, zahradních domků, pergol, plotů apod. Fotogalerii realizací naleznete na našich internetových stránkách.