• Detail firmy

RS Metal , s.r.o.

Základní popis

Je zaměřena na výrobu speciálních žárovzdorných slitin na bázi Pt kovů a výrobků z nich, používaných ve sklářském průmyslu pro přímý styk kovu s tekutým sklem - homogenizátory, výtokové misky, jímky a pouzdra termočlánků, stírací plechy.

Adresa

Polabská 9/84
196 00 Praha 9 - Čakovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25637932
DIČ:  CZ25637932

Výrobky, činnosti

Platinového nářadí

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 330 378
Fax: +420 283 971 481
E-mail: info@rsmetal.eu
WWW: www.rsmetal.eu

Kontaktní osoba

Ing. Ivan Střelka - Jednatel

Další firmy v oboru

Nástrojárna NADO s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí výrobu a konstrukce lisovacích a tvářecích nástrojů dílenských přípravků a forem na vstřikování termoplastů. Zajišťujeme Vám kompletní výrobu, obnovu, popřípadě opravy jednotlivých nástrojů, ale především Vám zajistíme výrobu nástrojového vybavení pro rychlé zavedení Vašich nových výrobků na trh. Na našich www stránkách najdete ukázku některých výrobků naší nástrojárny.

Jiří Blín - JBservis

Poskytujeme poradenství v oblasti výběru nářadí, nástrojů a strojů pro kovozpracující a dřevozpracující firmy. Provádíme ostření nástrojů včetně povlakování.

Zakład Handlowo Produkcyjny "PINKO" Wiesław Pietruczuk

Jsme společnost zabývající se mletí, design, soustružení, řezání plazmou, tepelné zpracování, broušení, svařování a montáž zábradlí. Zábrany a zábradlí jsou vyrobeny z nerezové oceli, také prováděna v kombinaci s jinými materiály, jako je dřevo, sklo, a spustit podle očekávání zákazníka.