• Detail firmy

3 + S s.r.o.

Základní popis

Provádíme veškeré rekonstrukce domů/bytů, elektromontáže, revize elektroinstalací, spotřebičů, hromosvodů, plynu, projekty, fasády, zateplování, stavební, zednické a zahradnické práce. Správa, údržba, úklid objektů, detektivní činnost a ostraha.

Adresa

Livornská 428
109 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25116410
DIČ:  CZ25116410

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 737 883
Fax: +420 272 731 986
E-mail: 3-s@3-s.cz
WWW: www.3-s.cz

Kontaktní osoba

Daniel Janota - Jednatel

Mobil: 731 426 012
Další firmy v oboru

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.

PEERZAK.CZ

Poskytujeme služby automyčky, autoservisu a pneuservisu. Pečujeme o Vaše auto komplexně, od pneumatik, až po střechu. Provádíme ruční mytí exteriérů i interiérů vozidel, k dispozici máme také automatickou mycí linku se 6-ti mycími programy a s možností vysokotlakého ručního předmytí naší obsluhou zdarma. Dále nabízíme výměnu pneumatik a vyvážení, drobné opravy vozů všech značek a renovace laku.