• Detail firmy

PROWAG s.r.o.

Základní popis

Správa sítí, outsourcing IT. Poskytování připojení k internetu. Pronájem datových okruhů. Nabídka hlasových, webhostingových a webdesignových služeb.

Adresa

Jižní III.
141 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26781123
DIČ:  CZ26781123

Výrobky, činnosti

Správa sítí, outsourcing IT

Kontaktní údaje

Telefon: +420 246 033 280
Fax: +420 246 033 280
E-mail: info@prowag.com
WWW: www.prowag.com

Kontaktní osoba

Roman Antony - Jednatel

Další firmy v oboru

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.