• Detail firmy

Josef Krebs

Základní popis

Jsme profesionální montážní firmou, která se zabývá službami spojenými s elektroinstalací a montáží sádrokartonů. Váš problém vyřešíme od začátku až do konce - návrh, zajištění materiálu, montáž (demontáž stávající el.), případně konečná revize.

Adresa

Husovo nám. 2243/35
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68648154
DIČ:  CZ7502284460

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 604 855 822
E-mail: krebs@nokr.cz
WWW: www.nokr.cz

Kontaktní osoba

Josef Krebs - Majitel

Další firmy v oboru

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.