• Detail firmy

Svatební salon Eden s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se půjčováním a prodejem svatebních a společenských šatů, pánských obleků, družičkových šatů a obleků pro mládence.

Adresa

Pod Lesem 1361/14
373 16 Dobrá Voda

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28082532
DIČ:  CZ28082532

Výrobky, činnosti

Půjčovna svatebních šatů

Kontaktní osoba

Petra Bártová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PPHU "MIKAS" Mirosław Szulc

Firma "Mikas" představil nejnovější výrobní technologie, nové vzory a modely pánských obleků. Výrobky společnosti jsou charakterizovány různými barvami a látek používaných, pečlivé zpracování a dostupné ceny pro velkoobchodní i maloobchodní prodej. Současná výrobní kapacita firmy je 2.500. obleky, dva a sedací měsíc.

STUDIO MANIX Paweł Rydzewski

Naše agentura se zabývá při výkonu reklamy, pomůcky, reklamní oděvy, pracovní oděvy, tištěný kanceláři, hlavičkový papír, nabídek složek, vizitky a letáky. Poskytli jsme naše společnosti služeb poskytovaných z výroby a konče s instalací. My charakterizovat profesionalitu, přesnost a spolehlivost. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.

Michaela Jeklová - Krejčovství

Nabízíme zakázkové šití látkových i kožených věcí a provádění oprav oděvů i kožených. Šijeme halenky, sukně kostýmy, šaty, kalhoty, bundy, kabáty, společenské a svatební šaty, kabelky a jiné doplňky na Vaše přání. Navrhujeme a vyrábíme střihy dle Vašich přání.