• Detail firmy

Tomáš Forejt

Základní popis

Pronájem LED obrazovek. Výroba video dokumentů, televizní reklamy, střih reportáží. Zprostředkování internetového video přenosu.

Adresa

Pivoňková 280
463 03 Stráž nad Nisou

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69286353
DIČ:  CZ7111112569

Výrobky, činnosti

Pronájem LED obrazovek.

Výroba video dokumentů, televizní reklamy, střih reportáží. Zprostředkování internetového video přenosu.

Kontaktní osoba

Tomáš Forejt - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Miroslav Rais - Umělecká agentura DIRAMI

Umělecká agentura DIRAMI zajišťuje a zprostředkovává veškeré kulturní a společenské akce, firemní i privátní akce a večírky, Dancing Heads, DVD videodiskotéky, KARAOKE Show s použitím profesionální techniky, včetně zajištění kompletního servisu. Pokud potřebujete připravit společenskou akci neváhejte se na nás obrátit. Více na našich internetových stránkách.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

BI Tools s.r.o.

Profesionální elektro nářadí značek MAFELL, MILWAUKEE, AIRCRAFT - kompresory, OUTDOORCHEF, FLEX a další - prodej, půjčovna, servis. Ceník a veškeré technické parametry nabízených produktů včetně produktových videí naleznete na našich webových stránkách. Navštivte nás.