• Detail firmy

H2O Group, a.s.

Základní popis

­­­­­­Společnost H2O Group, a.s. poskytuje poradenskou činnost v oblasti: - Oceňování majetku a Znalecké činnosti (nemovitosti, podniky) - Podnikových financích - Firemním poradenství - Fúzí a akvizicích

Adresa

Ocelářská 1354/35
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27892158
DIČ:  CZ27892158

Výrobky, činnosti

OCEŇOVÁNÍ MAJETKU A ZNALECKÁ ČINNOST

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 317 207
E-mail: vlasak@h2ogroup.cz
WWW: www.h2ogroup.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vlasák Libor - Předseda představenstva

Mobil: +420 602 261 431
E-mail: vlasak@h2ogroup.cz
Další firmy v oboru

ŠVARCOVÁ ALENA Ing.

Poskytujeme poradenství zavádění systému managementu a ochrany životního prostředí pro firmy. Nabízíme školení systému managementu, školení interních auditorů, zavádění systémů environmentálního managementu, udržování systému managementu, školení EMS a systému managementu BOZP, poradenství při interních auditech či realizaci závěrečného poradenského auditu.

JH AKONT s.r.o.

Nabízíme komplexní vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání včetně kompletní účetní závěrky, vedení personální a mzdové agendy.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.