• Detail firmy

301 s.r.o.

Základní popis

Nabízíme pronájem simulátorů jízdy v závodním autě Force Dynamics 301. Vhodné na pro pořádání firemních akcí, teambuildingu, výstav či oslav.

Adresa

Hodonínská 883/12
141 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27312054

Výrobky, činnosti

Simulátor jízdy v závodním autě Force Dynamics 301

Vhodné na pro pořádání firemních akcí, teambuildingu, výstav či oslav.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 701 301
E-mail: info@301.cz
WWW: www.301.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Ševčík - Jednatel

Další firmy v oboru

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

KOŠTOVNA U POČTŮ

KOŠTOVNA u Počtů navazuje na dlouholetou tradici vináren datovanou už od roku 1897. Zakladatel vinárny Jan Počta, populární letenský vinárník, naléval s láskou všem těm, kdo po denní únavě přišli do jeho vinárny. My v této krásné tradici pokračujeme.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz