• Detail firmy

BERTO spol. s r.o.

Základní popis

pronájem a prodej stavební techniky. Nabízíme elektrocentrály, bourací kladiva, vibrační desky, pěchy, topidla, vibrátory do betonu .

Adresa

Valdecká 377
268 01 Hořovice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27091597
DIČ:  CZ27091597

Kontaktní údaje

Telefon: 311 693 992
E-mail: vorlicky@vorlicky-berto.cz
WWW: www.vorlicky-berto.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Vorlický - Jednatel

Mobil: 603 820 101

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOZ Holub s.r.o.

Naše firma nabízí pronájem stavebních strojů (stavební výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky). Součástí našich služeb je i montáž, opravy, servis a revizní zkoušky zdvihacích zařízení. Dále Vám nabízíme stavební zámečnictví. Máme moderně vybavené zámečnické dílny a všem našim klientům vyrobíme produkty na míru. Mezi naše nejčastější zámečnické práce patří kovovýroba na zakázku.

ROCKTECH, s.r.o.

Rocktech, s.r.o. je společnost, která se od r. 1993 zabývá dodávkami strojů, nástrojů a zařízení pro vrtání a dobývání hornin, pro vrtací práce v pozemním i podzemním stavebnictví, jakož i techniky pro řadu souvisejících činnosti.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.