• Detail firmy

ARVAL CZ s.r.o.

Základní popis

Nabídka operativního leasingu u osobních a lehkých užitkových vozidel včetně možnosti zajištění financování či odkupu vozového parku.

Adresa

Na Pankráci 322/26
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26726998
DIČ:  CZ26726998

Výrobky, činnosti

Nabídka operativního leasingu

u osobních a lehkých užitkových vozidel včetně možnosti zajištění financování či odkupu vozového parku.

Kontaktní osoba

Štefan Majtán - Jednatel

Gregor Bilik - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz

TRINITY Finance s.r.o.

Poskytujeme poradenství při prodeji společnosti, poradenství spojené s investicemi a poradenství při financování investičních záměrů.

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.