• Detail firmy

STSL - servis, s.r.o.

Základní popis

Technologické celky, jednoúčelové stroje, manipulační prostředky výrobních linek: vypracujeme včetně konstrukce, přípravy, zpracování až po výrobu dle požadavků zákazníka.

Adresa

Pivovarská 273
686 01 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16361521

Výrobky, činnosti

Potravinářské stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 551 029
Fax: +420 572 551 029
E-mail: info@stsl.cz
WWW: www.stsl.cz

Kontaktní osoba

Jiří Janečka - Jednatel

Telefon: 572 551 029
E-mail: stsl@volny.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KBU SERVIS s.r.o.

Nabízíme servis a prodej svařovací techniky, příslušenství pro svářeče, autogenní techniku, svařovací invertory a přídavné materiály pro svařování. Dodáváme svářečské kukly. Specializujeme se na opravy a renovace svářeček, plazmové řezání a dělení materiálu na kyslíkových řezacích strojích.

HESCO s.r.o.

Nákup a prodej hutních materiálů. Výroba kontejnerů, rámových i trubkových lešení a ocelových konstrukcí. Nabídka plechů, jeklů, trubek, plochá a čtvercová ocel, profily I, IPE, U, UPE, úhelníky, rohože, roxor.

AP nástrojárna, s.r.o.

Naše nástrojárna zajišťuje kusovou i sériovou výrobu forem na lisování vulkanizační pryže pro měřící, regulační, čerpací a dávkovací techniku, určenou především pro automobilový a strojírenský, ale i gumárenský, papírenský, chemický a potravinářský průmysl. Součástí výroby je rovněž konstrukce forem. Provádíme CNC i konvenční frézování kovů, soustružení, broušení na plocho a povrchové úpravy kovů.