• Detail firmy

Pavel Lazar

Základní popis

Výroba zakázkového nábytku, kuchyňských linek, dveří, schodišť, obkladů a externích staveb ze dřeva.

Adresa

U Kaple 2
747 92 Háj ve Slezsku

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68930496
DIČ:  CZ7807095571

Výrobky, činnosti

Výroba zakázkového nábytku

Kontaktní údaje

E-mail: pavel.lazar@email.cz

Kontaktní osoba

Pavel Lazar - Majitel

Mobil: +420 604 623 231
E-mail: pavel.lazar@email.cz
Další firmy v oboru

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.