• Detail firmy

Petr Hanusek

Základní popis

Prodej nových originálních i dovozových náhradních dílů na automobily Škoda, Trabant, Wartburg a Barkas. V naší nabídce naleznete také autodoplňky, autobaterie, autopotahy, poklice, příslušenství a modely aut a motocyklů. Možnost nákupu v e-shopu.

Adresa

Hajnova 766/2
712 00 Ostrava - Slezská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47163356
DIČ:  CZ6901125528

Výrobky, činnosti

Náhradních dílů na automobily

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 243 768
E-mail: autotyp@email.cz
WWW: www.autotypautodily.cz

Kontaktní osoba

Petr Hanusek - Majitel

Mobil: +420 606 803 790
Další firmy v oboru

PAVLÍNEK s.r.o.

Zaměřujeme se na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu. Nabízíme ocelová lana, vazáky, vázací a jevištní techniku, montované zábradlí, nerezová lana, plošinové vozíky, obrtlíky, jeřábové kočky a háky, úhlové převodovky, lanové navijáky, vázací body či řetězy, lanové svorky, nerezová lanka, vázací popruhy a další.

PNEUSERVIS T&T s.r.o.

Specializací společnosti je kompletní pneuservis osobních, dodávkových, off road automobilů a motocyklů. Provozujeme také prodej pneu, disků a další. Huštění pneu, montáž/demontáž, výměna olejů, vyvažování disků kol, uskladnění pneumatik.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.