• Detail firmy

Autodíly Michalec s.r.o.

Základní popis

Prodej náhradních dílů pro osobní i užitkové automobily. Provoz pneuservisu. Montáže náhradních dílů, servis klimatizací a diagnostika vozu.

Adresa

Vítězná 2994
272 04 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27201562
DIČ:  CZ27201562

Výrobky, činnosti

Prodej autodílů, servis

Prodej náhradních dílů pro osobní i užitkové automobily. Provoz pneuservisu. Montáže náhradních dílů, servis klimatizací a diagnostika vozu.

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

AUTODOPRAVA Milan Sihelský

Provozujeme sklápěcí a valníkovou přepravu. V současné době je naší hlavní činností přeprava sypkých materiálů. Právě velký rozvoj ve sklápěcí dopravě byl podnětem k rozšíření našeho vozového parku o další vozy a návěsy s vyšší tonáží. Servisujeme nákladní vozy a provádíme ověřování tachografů.

P O H L Kladno spol.s r.o.

Naše společnost nabízí služby autoservisu. Zajišťujeme servis všech automobilových značek, včetně autobusů a nákladních vozidel. Dále nabízíme pneuservis, laserovou geometrii a karosářské práce. K vyhledávání závad používáme moderní diagnostické přístroje.