• Detail firmy

ELMOT AUTO, s. r. o.

Základní popis

Nabízíme autodíly, autodoplňky i náhradní díly nejen pro osobní vozy, tuning doplňků. Audi, CHEVROLET, Hyundai, CITROEN, BMW, KIA, FIAT, Ford, HONDA, Mazda, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SEAT, ŠKODA, TOYOTA, Volkswagen, Wv. Autopotahy i na míru.

Adresa

Ostravská 816
735 41 Petřvald u Karviné

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26826143
DIČ:  CZ26826143

Výrobky, činnosti

Autodíly, autodoplňky i náhradní díly

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 542 024
Fax: +420 596 530 842
E-mail: ochman@volny.cz
WWW: www.elmot.cz

Kontaktní osoba

Roman Ochman - Jednatel

Mobil: +420 725 145 106
Další firmy v oboru

PAVLÍNEK s.r.o.

Zaměřujeme se na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu. Nabízíme ocelová lana, vazáky, vázací a jevištní techniku, montované zábradlí, nerezová lana, plošinové vozíky, obrtlíky, jeřábové kočky a háky, úhlové převodovky, lanové navijáky, vázací body či řetězy, lanové svorky, nerezová lanka, vázací popruhy a další.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

PNEUSERVIS T&T s.r.o.

Specializací společnosti je kompletní pneuservis osobních, dodávkových, off road automobilů a motocyklů. Provozujeme také prodej pneu, disků a další. Huštění pneu, montáž/demontáž, výměna olejů, vyvažování disků kol, uskladnění pneumatik.