• Detail firmy

ReNova autoservice, s.r.o.

Základní popis

Ekologická likvidace vozidel včetně potvrzení zdarma. Odtah autovraků, odhlášení vozidla z registru, bazar pneu a disků. Pneuservis. Prodej náhradních dílů na vozy Škoda. Autoservis.

Adresa

Karoliny Světlé 44
460 07 Liberec 7

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62242423
DIČ:  CZ62242423

Výrobky, činnosti

Likvidace vozidel

Kontaktní osoba

Zdeněk Novotný - Jednatel

Marta Novotná - Jednatel

Ml. Novotný

Mobil: 606 244 971
Další firmy v oboru

Areál Prodeje a Služeb s.r.o.

- nové náhradních díly pro stavební a zemědělské stroje - kardanové hřídele pro zemědělské stroje - stavební stroje NTC, WEBER, Dynapac, Enar a Battipav - malotraktory AGS Prostějov - zahradní technika AMA, VISCONSIN - PŮJČOVNA stavební, zahradní a dílenské mechanizace - servis zemědělské a stavební techniky - provozní kapaliny a maziva - použité díly Zetor, Bělorus,Desta - použité stroje

Autoservis Božek

Zajišťujeme servis osobních automobilů všech značek do 3,5 tun, přípravu na STK, opravy disků, vyvažování kol a další služby autoservisu. Montujeme tažní zařízení a sklopné zařízení VAPOS. Prodáváme baterie a provádíme jejich údržbu. Věnujeme se rovněž opravám veteránů.

AUTOVRAKOVIŠTĚ JH

Autovrakoviště Jindřichův Hradec provádí ekologickou likvidaci vozidel a zajišťuje odvoz autovraků od zákazníka. Nabízíme rovněž prodej nových i starších náhradní dílů a menší servis na auta.