• Detail firmy

Pneu Kuthan, s.r.o.

Základní popis

Pneuservis, prodej a velkoobchod letních i zimních pneumatik. Nabízíme pneu na osobní a nákladní automobily, traktory, motorky, alu disky a kola. Náležíme k mezinárodní síti pneuservisy Premio, člen sítě 4Fleet profesionální servis vozových parků.

Adresa

Pražská třída 153
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49811207
DIČ:  CZ49811207

Výrobky, činnosti

Pneu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 406 791
Mobil: 603 843 536
E-mail: pneu.kuthan@pneukuthan.cz
WWW: www.pneukuthan.cz

Kontaktní osoba

Jan Kuthan - Jednatel

Zdeněk Kuthan - Jednatel

Další firmy v oboru

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

AUTOSKLO EURO GLASS s.r.o.

Provádíme výměny autoskel u osobních automobilů, autobusů a nákladních automobilů. Nabízíme prodej autoskel a kompletního příslušenství. Zajišťujeme vyřízení pojistných událostí s pojišťovnami.

Zemní a demoliční práce Brabec

Nabízíme zemní, terénní, výkopové a demoliční práce. Poskytujeme služby autodopravy především pro stavebnictví - přeprava stavebních strojů, odvoz stavebních odpadů, osobní a nákladní pneuservis. Zajišťujeme pronájem autojeřábů. V rámci zemních prací realizujeme výkopy základů, hloubení rýh pro inženýrské sítě, terénní úpravy, rovnání a svahování terénů, hloubení studní apod.