• Detail firmy

AUTO - DÍL, s.r.o.

Základní popis

Autovrakoviště nabízí prodej použitých i nových náhradních autodílů Opel, Daewoo, Chevrolet. Provádíme ekologickou likvidaci autovraků s potvrzením. Dále nabízíme kvalitní služby v oborech: autoservis, pneuservis, skloservis, odtahová služba 24h.

Adresa

U Svobodárny 1063/6
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26490897
DIČ:  CZ26490897

Výrobky, činnosti

Náhradních autodíly Opel, Daewoo, Chevrolet.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 390 400
Fax: +420 323 605 508
E-mail: opel@autovrakoviste.cz
WWW: www.opel-vrakoviste.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Mašek - Jednatel

Další firmy v oboru

AUTOKLINIK HOLEČEK

Nabízíme opravy všech typů osobních a dodávkových vozidel včetně služeb pneuservisu.

VDA - Výrobní družstvo autoprůmyslu

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem autobaterií pro všechny typy automobilů (osobní, nákladní, užitkové), motocykly, traktory, zemědělské a stavební stroje, motorové saně, sportovní lodě apod. Dále nabízíme trakční baterie, baterie do obytných vozidel, do dětských autíček, záložní zdroje a nabíjecí zdroje. Zajišťujeme rovněž montáž a servis autobaterií a odběr použitých baterií.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.