• Detail firmy

APM AUTOMOTIVE-BRNO.cz, s.r.o.

Základní popis

Prodej náhradních dílů pro automobily a příslušenství.

Adresa

Purkyňova 2855/97a
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25567756
DIČ:  CZ25567756
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej

náhradních dílů pro automobily a příslušenství

Kontaktní osoba

ĽUBOMÍR STRAPÁČ - Jednatel

Roman Kříž

Ing. Ivo Polášek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tomáš Kyselka - MojeDílna.cz

Specializujeme se na prodej vybavení autoservisů, pneuservisů i dílenské vybavení. Dodáváme univerzální měřiče motohodin, přípravky na motor, aretační přípravky, motocyklové nářadí, montážní materiál, magnetický ohebný vytahovák, upínací pásy, adaptéry pro demontáž vstřikovače a injektorů, brusné kameny, centrovací trny na spojku, karburátorové šroubováky, stahováky motoru, statické vyvažovačky.

V.T.car servis s.r.o.

Nabízíme služby autoservisu a pneuservisu, provádíme karosářské opravy. Opravujeme veškeré běžné značky vozidel. Připravujeme vozidla na STK, včetně provedení. Zabýváme se rovněž prodejem náhradních dílů na vozidla Opel. Pro více informací o činnosti firmy navštivte naše webové stránky.

MOTOFORZA - Motorsport parts

Firma s více, než dvacetiletou tradicí ve výrobě motocyklových kapotáží a příslušenství, testovaných a distribuovaných do celého světa, jak pro silniční, tak pro závodní účely. Pracujeme výhradně s materiály zahraničních firem za použití nejnovějších technologií. Díly nabízíme v několika modifikacích materiálu, GFK - sklolaminát (bílý, černý), Karbon, nebo Kevlar-Carbon.