• Detail firmy

BAUER A SYNOVÉ a.s.

Základní popis

Společnost, která Vám nabízí rozsáhlou nabídku plastových oken a dveří, hliníkových vchodových dveří, posuvných dveří, zimních zahrad, roletových schránek, stínění (vnitřní,venkovní) a ostatních doplňků.

Adresa

Pod Všemi svatými 444/13
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29107130

Kontaktní údaje

WWW: www.bauerasynove.cz

Kontaktní osoba

Jan Bauer - Předseda představenstva

Mobil: +420 777 779 903

Jana Tenglerova

Mobil: +420 775 235 285
E-mail: info@bauerasynove.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství DraMax s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství z masivu či lamina. Zajišťujeme výrobu kuchyňských linek, dřevěné schody a schodiště, dřevěné dveře, skříně na míru, půdní vestavby, dřevěné zahradní altány či dřevěné zábradlí. Provádíme repase nábytku a dveří.

VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o.

Vyrábíme kompletní komínové systémy a kouřovody k odvodu spalin od spotřebičů. Zajišťujeme frézování komínů a vložkování komínů. Mimo to realizujeme výrobu garážových vrat, plastových a hliníkových oken a dveří a dodáváme také bohaté příslušenství. Provozujeme vzorkovou prodejnu v Klatovech.

ZÁMEČNICTVÍ Metlička a Zajíc, s.r.o.

Specializací firmy je konstrukční výroba pro zemědělství a stavebnictví. Provádíme zámečnické a klempířské práce, zabýváme se rovněž uměleckým kovářstvím. Vyrábíme ocelové konstrukce, vrata, brány, ploty, mříže, schody, zábradlí, gitterboxy a jiné zámečnické produkty dle požadavku zákazníka. Garantujeme vysokou kvalitu, dodržení sjednaných termínů a příznivé ceny. Na trhu působíme od roku 2000.