• Detail firmy

Blanka Andreassenová

Základní popis

Výroba a instalace venkovních i vnitřních bazénů, dodávka zastřešení bazénů a whirlpoolů.

Adresa

Střední 167/28
417 03 Dubí u Teplic 3

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75220636

Výrobky, činnosti

Bazény

Kontaktní údaje

Telefon: +420 734 507 788
Mobil: +420 734 507 782
E-mail: info@pooldesign.cz
WWW: www.pooldesign.cz
Další firmy v oboru

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.