• Detail firmy

Flextech s.r.o.

Základní popis

Prodej hadic, těsnění, spojek a příslušenství pro autocisterny. Nabídka technického poradenství.

Adresa

Chudeřínská 7
436 03 Litvínov

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27351670

Výrobky, činnosti

Průmyslové hadice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 476 754 597
Mobil: +420 774 584 197
Fax: +420 476 754 597
E-mail: info@flextech.cz
WWW: www.flextech.cz

Kontaktní osoba

František Horešovský - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SITTECH CZ, s.r.o.

Naše společnost je specialistou v těsnění. Jsme dodavateli těsnící hydrauliky, pneumatiky a rotačního pohybu. V naší nabídce najdete mnoho druhů a typů průmyslového těsnění, technické pryže, plastů, brzdového obložení. Na našich webových stránkách si můžete vybrat i mezi průmyslovými, odsávacími a vysokotlakými hadicemi. Nabízíme také prostředky pro údržbu výrobních podniků. Vše na www.

OKENTĚS Slovakia, s.r.o.

Zajišťujeme pro slovenský trh dodávky těsnících prvků od 14 zahraničních renomovaných výrobců pro výrobce oken, dveří a řemeslná obchody. Vyžádejte si zdarma kompletní nabídku - katalog nebo nás navštivte v našich pobočkách.

Habako group s r. o.

Naše společnost se již několik let věnuje velkoobchodnímu prodeji hadic a příslušenství. V naší nabídce naleznete mnoho druhů hadic s různým použitím. Nabízíme hadice hydraulické, odsávací, hadice pro automobilový průmysl, benzinové, antiabrasivní a další. K hadicím nabízíme i kompletní příslušenství jako jsou spojovací materiály, těsnící materiály, lepidla, pryžové desky aj. Navštivte naše www.