• Detail firmy

Pastor & syn, s.r.o.

Základní popis

Provádění vstřikování plastů, rotačního natavování, nástrojařských a montážních prací.

Adresa

Modrá 44
407 02 Modrá u Děčína

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27348652
DIČ:  CZ27348652

Výrobky, činnosti

Vstřikování plastů

Kontaktní údaje

Telefon: +421 412 550 455
Mobil: +420 603 338 915
E-mail: pastorl@pastorasyn.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Pastor - Jednatel

Ing. Lukáš Pastor - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Glanzstoff - Bohemia s.r.o.

Zabýváme se výrobou viskózových vláken pro využití v různých odvětvích průmyslu. Zajišťujeme textilní viskózová vlákna, nehořlavá viskózová vlákna či technická viskózová vlákna. Výrobu viskózových vláken realizujeme především z celulózy. Rovněž se zaměřujeme na produkty z pryžového materiálu a technické zpevňující materiály. Provádíme konvertování vláken. Více informací naleznete na našem webu.

JAN MALECHA - RIGEL

Zabýváme se výrobou sklolaminátových vodoměrných latí, pietních desek a informačních systémů. Nabízíme výrobu na přání - barva, grafika, rozměry či materiál v té nejvyšší kvalitě. Zajišťujeme malosériovou a kusovou výrobu.

SITTECH CZ, s.r.o.

Naše společnost je specialistou v těsnění. Jsme dodavateli těsnící hydrauliky, pneumatiky a rotačního pohybu. V naší nabídce najdete mnoho druhů a typů průmyslového těsnění, technické pryže, plastů, brzdového obložení. Na našich webových stránkách si můžete vybrat i mezi průmyslovými, odsávacími a vysokotlakými hadicemi. Nabízíme také prostředky pro údržbu výrobních podniků. Vše na www.