• Detail firmy

Ing. Helena Kociánová

Základní popis

Provádíme opravy předmětů z plastů a laminátů, zajišťujeme montáž a demontáž opravovaných dílů, nabízíme auto a motodíly.

Adresa

Nad Rážákem 383/20
143 00 Praha 4 - Modřany

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71685278

Výrobky, činnosti

Opravy předmětů z plastů a laminátů

- zajišťujeme montáž a demontáž opravovaných dílů, nabízíme auto a motodíly

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 273 928
E-mail: h.kocianova@seznam.cz
WWW: www.autoplasty.net

Kontaktní osoba

Ing. Helena Kociánová - Majitel

Mobil: +420 775 976 938

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stabilplastik spol. s r.o.

Zajišťujeme výrobu a prodej přepravních palet, výrobků z recyklovaného plastu a mobilních silničních svodidel. Palety lze i pronajmout. Provádíme bezplatnou likvidaci plastových odpadů. Sídlíme v Měšicích u Prahy.

PRAGAKOM, spol. s r.o.

Dodáváme výrobky z polypropylenu - plastové kontejnery pro medicinální a jiný škodlivý odpad, kancelářské potřeby, obaly a další. Dovážíme produkty z přírodního kamene. Distribuujeme přírodní kosmetiku. Výroba kancelářských potřeb z komůrkového polypropylenu. Výroba tvarových obalů z polypropylenu. Zajišťujeme výrobu dvoučlánkových kontejnerů typu 303 G.

LBT Group, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a dodávku přepravních a skladovacích obalů dle požadavků klienta. Nabízíme přepravní papírové obaly, přepravní obaly ze dřeva, fóliové obaly, lepenkové obaly, obalové materiály z plastu či obaly s pěnovou výplní. Realizujeme návrhy obalů a obalového materiálu. Poskytujeme doplňkové služby přidané hodnoty: logistické služky, kompletace a balení zboží.