• Detail firmy

CZ Gemini s.r.o.

Základní popis

CZ Gemini s.r.o. renomovaný výrobce oken atypických tvarů

Adresa

Horní Ves 1, Třebeň
350 02 Cheb

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25247611
DIČ:  CZ25247611

Výrobky, činnosti

Atypická okna

- výrobce oken atypických tvarů

Kontaktní osoba

Petr Jelínek - Jednatel

Ing. Mikula Filip - Ředitel

Mobil: +420 606 032 850
Další firmy v oboru

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

BELAVITA EU s.r.o.

Věnujeme se návrhu a realizaci dřevěných domů, srubů, finských dřevěných domů. Prodáváme stavební řezivo, dřevěné hranoly, fošny, trámy a další. Specializujeme se na dřevěné besídky, grilovací sruby nebo finské sauny. V nabídce nechybí ani nízkoenergetická dřevěná okna a dveře, střešní krytina z přírodní břidlice, rákosu a další.