• Detail firmy

AGROS - stavební sdružení

Základní popis

Projektování staveb

Adresa

Částkova 74
301 57 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01378301
DIČ:  145-5402151480
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Inženýring

styk s úřady

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 249 987

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Kupka - Jednatel

Mobil: +420 728 264 226
Další firmy v oboru

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

KISSSOFT

Specializujeme se na strojírenskou konstrukci, konzultační a obchodní činnost. Provádíme konstrukční, vývojové a konzultační práce v oblasti průmyslových převodovek, tiskařských obráběcích strojů a jednoúčelových automatů. Distribuujeme softwary Solid Edge, AutoCAD a FEMAP.

EGF, spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektové činnosti - urbanismus, architektura, interiéry. Zabýváme se poradenskou, inženýrskou a investorskou činností, realizacemi staveb, zajišťujeme energetické audity, průkazy energetické náročnosti budov, prohlídky kotlů apod. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškoleni a disponují různými certifikáty a osvědčeními. Řešíme požadavky klientů po celém území ČR.