• Detail firmy

SEFIRA spol. s r.o.

Základní popis

SEFIRA patří mezi přední dodavatele IT řešení a služeb na českém trhu. Zaměřuje se na dodávky business řešení, vývoj informačních systémů, poskytování služeb v oblastech systémové integrace, projektového řízení či návrhu firemní infrastruktury.

Adresa

Antala Staška 2027/77
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62907760
DIČ:  CZ62907760
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  50
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Informační systémy, propojení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 558 111
Fax: +420 222 558 555
E-mail: sales@sefira.cz
WWW: www.sefira.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marian Jurik - Ředitel

Ing. Robert Kuzma - Marketingový ředitel

Další firmy v oboru

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.