• Detail firmy

AXIMA s.r.o.

Adresa

Palackého tř. 16
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49451308
DIČ:  CZ49451308
Rok založení:  1993
  • Služby

Výrobky, činnosti

sms.sluzba.cz

SMS řešení pro firmy. SMS komunikace se zákazníky, SMS platby za Vaše zboží a služby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 218 084
Mobil: +420 603 508 950
E-mail: info@axima-brno.cz
E-mail: karel.sasin@axima-brno.cz
WWW: www.axima-brno.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Sasín - Jednatel

Další firmy v oboru

LESAK s.r.o. - Váhy a vážicí systémy

Specializujeme se na prodej, servis a výrobu vah, vážicích a pokladních systémů. Nabízíme obchodní a průmyslové váhy širokého spektra využití, standardních i atypických rozměrů a provedení. Lze vybírat z našeho e-shopu nebo vyrobíme váhu na zakázku dle specifických požadavků zákazníka.

KELOC CS , s.r.o.

Specializujeme se na komplexní řešení ekonomického informačního systému. Dodáváme ekonomický software pro malé, střední i velké firmy. Nabízíme i jednotlivé moduly pro konkrétní potřeby Vašeho podnikání. Nabízíme účetní program pro malé firmy, oborově neutrální balíčky či speciální oborové balíčky. Pro Vaše zaměstnance i školení firemního software. Poskytujeme servis účetního softwaru.

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.