• Detail firmy

GLOBOS s.r.o.

Základní popis

Výroba kožené galanterie. Nabídka manikúrových i pedikúrových souprav, klíčenek a pouzder pro různé účely.

Adresa

Myslotínská 2020
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25150197
DIČ:  CZ25150197

Výrobky, činnosti

Pouzdra

- pro manikuru a pedikuru

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 321 890
Fax: +420 565 322 583
E-mail: globos@globos-kg.cz
WWW: www.globos.kg.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Prokop - Jednatel

Ing. Jiří Polanský - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BS - textil s.r.o.

Naše společnost se zabývá prodejem bytového textilu a potahových látek. V naší nabídce najdete různé typy potahových, dekoračních a závěsových látek, čalounické galanterie a bytového textilu. Dodáváme nehořlavé látky pro hotelový program - závěsy, potahy, blackout, matracoviny. Zajišťujeme prodej tkanin pro autobusy a vlaky. Nabízíme technické textilie.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.