• Detail firmy

WOODCOTE CZ, a.s.

Základní popis

Náš showroom nabízí vnitřní dveře, vstupní dveře, posuvné dveře značek Porta Doors, Solodoor, Eclisse včetně příslušenství.

Adresa

Pekařky 281/3
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61860085
DIČ:  CZ61860085
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Zateplovací systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 539 130
Fax: +420 272 701 142
E-mail: liben@woodcote.cz
E-mail: woodcote@woodcote.cz
WWW: www.woodcote.cz

Kontaktní osoba

MARTIN ZAVACKÝ - Člen představenstva

Neville Parry George - Předseda představenstva

Ing. Marek Hlinecký - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.

Enthera spol. s r.o.

Nabízíme dřevěná eurookna, plastová okna, interiérové i vchodové dveře, výrobu masivních schodišť a vrat včetně příslušenství a zajištění montáže. Poskytujeme poradenství a servis v oboru.

HOBLÍK A PILKA, Nábytek na zakázku s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku a bytových doplňků na zakázku. Vyrábíme originální nábytek dle individuálních požadavků zákazníka. K výrobě nábytku používáme běžné i exotické dřeviny, kombinujeme široké spektrum materiálů. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a renovace starožitného nábytku. Kromě nábytku vyrábíme také dřevěná schodiště, dveře, pergoly aj. Spolupracujeme s partnerskými firmami.