• Detail firmy

RENISHAW s.r.o.

Základní popis

Výroba měřicích a dotykových sond pro souřadnicové měřicí a obráběcí stroje, kalibračních systémů laserinterferometr a Ballbar.

Adresa

Olomoucká 85
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26260280
DIČ:  CZ26260280
Rok založení:  1973

Výrobky, činnosti

Měřicí přístroje přesné pro strojírenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 216 553
Fax: +420 548 216 573
E-mail: czech@renishaw.com
WWW: www.renishaw.com

Kontaktní osoba

Ing. Josef Sláma

Mobil: 603 416 189
Další firmy v oboru

SKYLIFT, s.r.o.

Zajišťujeme dodávky, montáž, modernizace výtahů a zdvihacích plošin. Dodáváme výtahy všech typů. Pro všechny výtahy zajišťujeme servis a opravy, včetně generálních oprav.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.