• Detail firmy

TĚSNĚNÍ POLANKA

Adresa

Hviezdoslavova 29b
628 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60522135
DIČ:  CZ471203461
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Těsnění a těsnicí materiál

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 218 713
Fax: +420 545 217 002
E-mail: tesneni-polanka@iol.cz
WWW: www.tesneni-polanka.cz

Kontaktní osoba

Jan Polanka - Majitel

Další firmy v oboru

LIKAL, s.r.o. - poplastování

Zabýváme se povrchovou úpravou kovů poplastováním. Upravujeme zejména kluzné trny a kotevní tyče pro komunikaci, čímž se tyto prvky stávají odolnými proti korozi. Dále nabízíme povrchovou úpravu zemních a horninových kotev, pilotů, pilířů v oblasti styku se zeminou, tepelných přechodů, říms, chodníku, mostů, protihlukových clon, odvodňovacích žlabů a dalších prvků.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

Buriánek - klimatizace s.r.o.

Buriánek-klimatizace s.r.o. se specializuje na dodávky, montáže a servis vzduchotechniky i klimatizace. Dále dodáváme tepelné a protipožární izolace, vyrábíme vzduchotechnické potrubí a v naší prodejně můžete zakoupit veškeré komponenty pro vzduchotechniku a nerezové komínové systémy. Naši odborníci Vám rádi poradí a zhotoví technický návrh.