• Detail firmy

SWISSSERVICE s.r.o.

Základní popis

Obchodování se stavebními stroji na nanášení stříkaných betonů. Dodávky systémů větrání a filtrace vzduchu v tunelech. Dodávky speciálních vozidel pro tunely např.: univerzální vozidla s nástavbami jako jsou zvedací plošiny, korby na rubaninu.

Adresa

Karpatská 3
625 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25521705
DIČ:  CZ25521705
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Nanášecí technika

- stěrky - správkové malty - lepidla při zateplování fasád - stříkané omítky - opravy betonových konstrukcí - nízkotlaké injektáže a spárování - malířské nátěry - barvy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 514 829
E-mail: jiri.ruta@swissservice.cz
WWW: www.swissservice.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Ruta

Další firmy v oboru

KOMFORTKLIMA PLUS, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky vzduchotechniky a klimatizace, od projektování až po samotnou realizaci, včetně projekce a výroby některých komponent. V oblasti vzduchotechniky a klimatizace máme letité zkušenosti, naše společnost získala v roce 1995, jako jedna z prvních v České republice, certifikaci na výpočty a výrobu tlumičů hluku. Kontaktujte nás a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

SCAFFOLD, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje pronájem trubkového lešení. V nabídce máme lešení trubkové, HAKI i pojízdné hliníkové věže. Rádi Vám poradíme, jaký typ lešení bude pro Vaši stavbu nejvhodnější a přizpůsobíme množství lešení Vašim požadavkům - dodáme Vám přesně tolik lešení, kolik potřebujete, včetně vypracování cenové nabídky. Garantujeme krátké dodací lhůty, většinu lešení máme skladem.

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.