• Detail firmy

Starlux s.r.o.

Základní popis

Dodáváme a montujeme žaluzie a další protisluneční systémy po celé ČR. Žaluzie horizontální i vertikální, hliníkové, dřevěné a bambusové. Látkové rolety, římské rolety, japonské posuvné stěny, plisse, látkové žaluzie. Montáž na klíč.

Adresa

Evropská 1728/51
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25743210
Rok založení:  1997

Výrobky, činnosti

Montáž na klíč - venkovních žaluzií a hliníkových

Dodáváme a montujeme: látkové fasádní clony, posuvné dřevěné a hliníkové panely, doplňky Velux, markýzy, slunolamy, garážová vrata, sítě proti hmyzu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 772 633
Fax: +420 274 778 842
E-mail: starlux@starlux.cz
WWW: www.starlux.cz

Kontaktní osoba

Milan Zeidler - Jednatel

Další firmy v oboru

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

LUKTO STÍNÍCÍ TECHNIKA

Zabýváme se výrobou, dodáním a montáží interiérových horizontálních i vertikálních žaluzií, rolet, sítí proti hmyzu do oken i dveří. Zajišťujeme opravy žaluzií a prodej náhradních dílů.