• Detail firmy

TEXTIL KUBÍČEK s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme nafukovací atrakce, speciální textilie, tkaniny pro horkovzdušné a heliové balóny, tkaniny pro reklamní tisk, speciální technické tkaniny.

Adresa

U lihovaru 149
679 21 Černá Hora

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25280833

Výrobky, činnosti

Plachty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 438 288
Fax: +420 516 438 288
E-mail: kubicektextil@tiscali.cz
WWW: www.kubicektextil.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Roda - Jednatel

Mobil: +420 777 162 820

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

Jaroslav Hirš - barmanská show

Nabízím služby v oblasti pořádaní oslav a večírků včetně zajišťení kompletního servisu. Zajišťuji cateringové služby i hostesky. Zabývám se barmanstvím a realizuji vlastní barmanskou show na přání zákazníka při nejrůznějších příležitostech.

Brněnská továrna plstí, s.r.o.

Společnost Brněnská továrna plstí, s.r.o. je významným dodavatelem materiálů označovaných jako vlněná plst (plsť, filc) nebo netkaná textilie. Nabízíme i další výrobky z plsti pro specializované použití (samolepící, impregnace, nehořlavá úprava aj.).