• Detail firmy

NÁSTROJAŘSKÝ SERVIS, s r.o.

Základní popis

Výroba forem pro lisování a vyfukování plastů, forem na sklo, vosk, gumu, forem na Al, Zn, podle dodané výk. dok. nebo podle výlisku. Výroba rotačních dílů

Adresa

Svitavské nábřeží 27
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25506854

Výrobky, činnosti

Nástroje a nářadí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 232 425
Mobil: +420 777 551 506
Mobil: +420 777 551 507
Fax: +420 543 232 425
E-mail: suchomel@plastim.cz
WWW: www.plastim.cz

Kontaktní osoba

Suchomel - Jednatel

Ing. Suchomelová

Zařazení v katalogu

Pobočky

AERON CZ s.r.o.
Svitavské nábřeží 1590/27
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

BROLLE, v.o.s. - lešticí kotouče

Vyrábíme lešticí kotouče standardní, textilní, řasené, skládané a filcové. Dodáváme brusné kotouče s upínací stopkou a otvorem, lamelové, brousící segmenty, válce pro brusky, brusné a lešticí pasty. Poskytujeme komplexní servis při úpravě povrchů.

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.

Ing. Simona Malá DaSi - jádrové vrtání a řezání železobetonu

Dříve jsme se specializovali na půjčování nářadí zn. HILTI a postupem času jsme začali provádět i specializované stavební práce, jako je jádrové vrtání a řezání železobetonu. Dále provádíme řezání stěnovou pilou do tloušťky stěny 530 mm. Pro vyříznutí větších betonových konstrukcí se používá lanová pila. Pomocí diamantového lana jsme schopni přeříznout třeba i mostní konstrukci.