• Detail firmy

RICHARD HAVEL - VRATA/ŽALUZIE/ROLETY

Základní popis

Opava, Ostrava - garážová vrata, brány, závory, venkovní rolety, žaluzie horizontální, vertikální, dřevěné, venkovní. Dodáváme interiérové rolety, řetízkové, římské, do střešních oken, plisé, markýzy, zastínění zimních zahrad, sítě proti hmyzu.

Adresa

Krnovská 1256/79
747 05 Opava - Kateřinky

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48828700

Výrobky, činnosti

Žaluzie, rolety, clony

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 613 361
Fax: +420 553 613 361
E-mail: havel@havlovci.cz
E-mail: servis@havlovci.cz
WWW: www.havlovci.cz

Kontaktní osoba

Hendrych

Richard Havel - Majitel

Telefon: 553 613 361
E-mail: havel@havlovci.cz
Další firmy v oboru

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

MAWI Marcin Celejewski

Naše společnost byla vytvořena pro naše zákazníky. Nabízíme k prodeji stínící systémy, rolety, římské rolety ze dřeva, hliníkové markýzy a záhybů. Výrobci svobodně si vybírat nejkvalitnější materiály a materiály pro vytvoření správného produktu. Zajišťujeme péči o zákazníka a odborné poradenství při nákupu. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.