• Detail firmy

BENPRO s.r.o.

Základní popis

projektové dokumentace pro pozemní stavby a urbanismus: průmyslové,občanské,bytové a rodinné stavby projektové dokumentace pro inženýrské stavby: komunikace, parkoviště, inženýrské sítě a další statické posudky, monolitické a prefabrikov

Adresa

Vančurova 284
747 31 Velké Hoštice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27796094

Výrobky, činnosti

projektové dokumentace pro pozemní stavby

Komplexní služby spojené s vaším záměrem! průmyslové,občanské,bytové a rodinné stavby projektové dokumentace pro inženýrské stavby

Kontaktní údaje

WWW: www.benpro.eu

Kontaktní osoba

Ing. Daniel Halfar - Jednatel

Mobil: +420 737 929 759
E-mail: daniel.halfar@benpro.cz

Ing. Adam Benek - Jednatel

Mobil: +420 777 803 730
E-mail: adam.benek@benpro.cz
Další firmy v oboru

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

Svatopluk Valuch

Specializujeme se na rekonstrukce rodinných domů typů okál. Dále nabízíme širokou paletu prací v oblasti stavebního průmyslu. Provádíme zateplování budov termofasádou, instalace vody, topení a plynu, výměny a dodání oken, vestavby půdních podkroví, rekonstrukce koupelen i montáž sádrokartonu, výměny podlah, služby tapetování, výrobu a montáž mansadry a mnoho dalšího dle domluvy.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.