• Detail firmy

Jančík - Instal, s.r.o.

Základní popis

Realizujeme instalace ve všech oblastech výstavby průmyslových staveb, administrativních budov, obchodních center, školských a zdravotnických zařízení, bankovních a bytových domů, sportovních zařízení, veřejného osvětlení.

Adresa

Petrovských 435/4
724 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28593871

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Kontaktní údaje

E-mail: jancikdaniel@gmail.com
WWW: www.autojancik-ostrava.cz/

Kontaktní osoba

Michael Jančík - Jednatel

Mobil: +420 777 073 902
E-mail: jancikdaniel@gmail.com
Další firmy v oboru

ELOM s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce na zakázku od montáže, servisu, oprav až po pravidelné revize. Nabízíme elektromontážní práce, montáže a revize hromosvodů, silnoproudé instalace, instalace nízkého napětí, zkoušky elektrických zařízení, montáž elektrického vytápění apod. Zajišťujeme také montáže sádrokartonu do interiérů.

Libor Fiala - LIFI

Specializujeme se na návrh, dodávku a montáž v oblasti silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, měření a Regulace. Zabezpečujeme kompletní dodávky od projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Nabízíme tvorbu webových stránek a aplikačního SW a vizualizaci.

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.