• Detail firmy

BP CHADIM s.r.o.

Základní popis

Autodoprava: silniční motorová, nákladní, mezinárodní do 3,5 tuny, vnitrostátní nad 3,5 tuny, zednictví, povrchová úprava dřeva, malířství, natěračství

Adresa

Trnávka 148
742 58 Trnávka

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28584457

Výrobky, činnosti

Autodoprava:silniční motorová, nákladní

Autodoprava:silniční motorová, nákladní, mezinárodní do 3,5 tuny, vnitrostátní nad 3,5 tuny, zednictví, povrchová úprava dřeva, malířství, natěračství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 635 956
E-mail: frantisekchadim@seznam.cz

Kontaktní osoba

František Chadim - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

JC TRANS, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní dopravní a spediční služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy. Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu nákladu, přepravu luxusními autobusy, vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob, speciální nákladní dopravu a mnoho dalšího. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s cílem splnit konkrétní požadavky.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.