• Detail firmy

PFB strojní omítky s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na strojní omítaní interierů i exteriérů. Realizujeme hliněné, sádrové, vápenocementové a lehčené omítky či fasády.

Adresa

Záhumenní 428
747 22 Dolní Benešov

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27834361

Výrobky, činnosti

Strojní omítaní

Kontaktní údaje

E-mail: pfbstrojniomitky@seznam.cz
WWW: www.pfbstrojniomitky.cz

Kontaktní osoba

Jiří Bortlík - Jednatel

Mobil: +420 731 475 153

MANFRED PAVLÍK - Jednatel

Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.