• Detail firmy

SIPR STAVBY s.r.o.

Základní popis

Stavební firma zaměřena na výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukci historických budov, rekonstrukce a přestavby. Dále se zabýváme projekční činností, technickým poradenstvím, vizualizacemi, vyřízení stavebního povolení a realizací.

Adresa

Kutuzovova 547/13
700 30 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27812171

Výrobky, činnosti

Rodinné domy

Kontaktní údaje

E-mail: kraus@siprstavby.cz
WWW: www.siprstavby.cz

Kontaktní osoba

Dušan Švaňa - Jednatel

Další firmy v oboru

Tomáš Paseka

Nabízíme izolace střech, hydroizolaci plochých střech a zateplení střech, rekonstrukci teras či balkónů. Montujeme všechny klempířské prvky.

Účetnictví - Ing. Andrea Šrubařová s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Zajišťujeme vedení daňové evidence pro plátce i neplátce DPH, zpracování přiznání k dani, měsíční zpracování mezd, zastupování před finančním úřadem a také zpracování přehledů pro OSSZ. Věnujeme se založení obchodních společností od A do Z.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.