• Detail firmy

Šenovská realizační s.r.o.

Základní popis

Nabízíme veškeré komplexní zednické práce počínaje obklady, dlažbou, sádrokartony, omítky, štukováním, až po stavbu rodinných domů a další práce s tím spojené. Můžete se spolehnout na naší profesionalitu, kvalitu a rychlost.

Adresa

Jana Wericha 400/3
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28640519

Výrobky, činnosti

stavební činnost

Kontaktní osoba

Andrej Balcar - Jednatel

Mobil: 605 532 188
E-mail: senovska.realizacni@seznam.cz
WWW: www.senovskarealizacni.websnadno.cz
Další firmy v oboru

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.