• Detail firmy

Hi-pex, s.r.o.

Základní popis

jsme výrobcem plastových oken a dveří

Adresa

Na Horečkách 145
747 64 Čavisov

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27832040

Výrobky, činnosti

jsme výrobcem plastových oken a dveří

českým výrobcem plastových oken a dveří z německého plastového profilu GEALAN IQ 8000. Věnujeme se nejen výrobě a montáži oken a dveří,

Kontaktní údaje

E-mail: info@hi-pex.cz
WWW: www.hi-pex.cz/

Kontaktní osoba

Kamil Kurka - Jednatel

Mobil: +420 775 085 790
Další firmy v oboru

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

ALWIN START s.r.o.

Výroba hliníkových oken, dveří, fasád a zimních zahrad. Zpracováváme projektové i dílenské dokumentace, statické posudky. Nabízíme kompletní servis a revize.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.