• Detail firmy

MASPO Elektro s.r.o.

Základní popis

silnoproudé elektroinstalace - slaboprodé elektroinstalace - montáž hromosvodního zařízení - elektrické vytápění - rozmražovaní okapů

Adresa

Borovského 878/10a
734 01 Karviná

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27830276

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce

Kontaktní údaje

Telefon: 605 248 986
E-mail: masposro@seznam.cz
WWW: www.masposro.webnode.cz

Kontaktní osoba

Josef Majewski - Jednatel

Další firmy v oboru

Libor Fiala - LIFI

Specializujeme se na návrh, dodávku a montáž v oblasti silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, měření a Regulace. Zabezpečujeme kompletní dodávky od projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Nabízíme tvorbu webových stránek a aplikačního SW a vizualizaci.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.