• Detail firmy

SIDL s.r.o.

Základní popis

Naše stavební firma se zabývá nejen výstavbou rodinných domů, ale samozřejmě i rekonstrukcemi. Nabízíme Vám kompletní rekonstrukci Vašich interiérových prostor. Pro nás není žádný problém položit dlažbu, zrestaurovat zdi a nově nahodit....

Adresa

Palackého 1428
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26854058

Výrobky, činnosti

Stavební práce a stavby na klíč

Naše stavební firma se zabývá nejen výstavbou rodinných domů, ale samozřejmě i rekonstrukcemi.

Kontaktní údaje

WWW: www.novostavbybeskydy.cz

Kontaktní osoba

. Ivo Rečka - Jednatel

Mobil: 732 260 093
Další firmy v oboru

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.

Svatopluk Valuch

Specializujeme se na rekonstrukce rodinných domů typů okál. Dále nabízíme širokou paletu prací v oblasti stavebního průmyslu. Provádíme zateplování budov termofasádou, instalace vody, topení a plynu, výměny a dodání oken, vestavby půdních podkroví, rekonstrukce koupelen i montáž sádrokartonu, výměny podlah, služby tapetování, výrobu a montáž mansadry a mnoho dalšího dle domluvy.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.