• Detail firmy

ELEKTRO K & K s.r.o.

Základní popis

zaměřena na montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení a domácích telefonů, zabývá se montáží tepelných čerpadel, klimatizací, vzduchotechnikou, měřením a regulací, výrobou rozvaděčů, podlahového vytápění

Adresa

Na Zbytkách 41
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26816342

Výrobky, činnosti

revize a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení

zaměřena na montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení a domácích telefonů, zabývá se montáží tepelných čerpadel, klimatizací,

Kontaktní osoba

Libor Kaňok - Jednatel

Mobil: +420 603 434 883
Další firmy v oboru

Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej a montáž klimatizačních a rekuperačních jednotek, systémů pro vytápění a ohřev užitkové vody, chladících a mrazících zařízení. Zakázky realizujeme na klíč, od poradenství, přes dodávky a montáž, až po zajištění servisu. Věnujeme se rovněž výrobě saun. Vyrobíme a namontujeme Vám domácí saunu přesně na míru Vašim požadavkům a přáním.

Jan Vrbica

Zabýváme se revizemi elektra, hromosvodů, nářadí, spotřebičů, hromosvodů, ale i zařízení v objektech s nebezpečím výbuchu E2B. Provádíme opravy porevizních závad.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.