• Detail firmy

CONTROLSTAV s.r.o.

Základní popis

Dodávky a stavby plotů, zpevněných ploch z různých druhů pochůzího materiálu. Defektoskopie- zkoušení materiálu na skryté i povrchové vady různými metodami.

Adresa

Mlýnská 80
747 66 Dolní Lhota

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26873371

Výrobky, činnosti

Defektoskopie

Kontaktní osoba

Martin Bolek - Jednatel

Mobil: +420 602 930 506

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.

"AUTOMATYKA BRAM" Stanisław Kordala

Naše společnost se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí a snadnou instalaci. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.